Coördinaten

Maatschappelijke zetel VAGGA

CGG VAGGA 
Boomgaardstraat 7 – 2018 Antwerpen
03 256 91 00 - cgg@vagga.be

  • Directeur: Mario De Prijcker (mario.deprijcker@vagga.be)
  • Beleidsmedewerkers: Luc Van Handenhove (luc.vanhandenhove@vagga.be), Leen De Mey (leen.demey@vagga.be) en Siel Bulteel (siel.bulteel@vagga.be)
  • Personeelszaken: Anne Wellens (anne.wellens@vagga.be) en Karen Burvenich (karen.burvenich@vagga.be)
  • ICT: Kevin Van Geystelen (kevin.vangeystelen@vagga.be) en Efrem Van Steenwinkel (Efrem.VanSteenwinkel@vagga.be) 

Afdeling Kinder- en Jeugdzorg

Antwerpen

Belgiëlei 147a
2018 Antwerpen
03 256 91 20
info.belgielei@vagga.be - jeugdzorg@vagga.be

Zoersel

Handelslei 173
2980 Zoersel
03 256 91 60
zoersel@vagga.be - kinderteam.zoersel@vagga.be

Afdeling Volwassenen- en Ouderenzorg

Antwerpen

Belgiëlei 147a
2018 Antwerpen
03 256 91 20
info.belgielei@vagga.be - volwassenenzorg@vagga.be - ouderenzorg@vagga.be

Zoersel

Handelslei 173
2980 Zoersel
03 256 91 60
zoersel@vagga.be - volwassenenteam.zoersel@vagga.be

Afdeling Categoriale Zorg

Verslavingszorg

Boomgaardstraat 7
2018 Antwerpen
03 256 91 40 
info.boomgaardstraat@vagga.be
preventieTAD@vagga.be

Forensische zorg

Boomgaardstraat 7
2018 Antwerpen
03 256 91 40 
info.boomgaardstraat@vagga.be